Dlaczego warto wybrać nasze obozy piłkarskie

soccer skills

Zagraniczni trenerzy z Europy na każdym obozie

soccer skills

Treningi w systemie 1 trener - 4 zawodników

soccer skills

Powołania do Reprezentacji PSS i gra z najlepszymi

soccer skills

Szybka i skuteczna nauka języka hiszpańskiego

soccer skills

Bezpieczeństwo wszystkich uczestników, komfort i opieka 24h

soccer skills

Zalecenia trenerskie dla każdego zawodnika

Reprezentacja PSS czeka na Ciebie!

Reprezentacja PSS czeka. Zwycięzcy pojadą na zagraniczne treningi i będą mogli grać w reprezentacji PSS. Zdobądź powołanie.

Sprzęt sportowy

Strój Reprezentanta zawiera: getry, spodenki, białą koszulkę meczową, czerwoną koszulkę meczową oraz dres wyjściowy. Komplet meczowy będzie miał nadrukowaną polską flagę, logo Polish Soccer Skills, numer i nazwisko Reprezentanta. Współpracujemy z marką Adidas.

Zgrupowania zagraniczne

Wiosną nasi reprezentanci udadzą się na zagraniczne zgrupowania, aby dalej podnosić swoje umiejętności. W trakcie wyjazdu oprócz treningów, każda drużyna będzie mierzyła się w meczach towarzyskich z zagranicznymi rówieśnikami. Postaw na rozwój!

piłka nożna

PRO Player

Naszych wyselekcjonowane zawodniczki i zawodników chcemy otoczyć specjalną opieką również poza zgrupowaniami. Dlatego też, począwszy od inauguracji w Warszawie, każdy z nich poprzez naszą aplikację mobilną Soccer Skills PRO będzie otrzymywał dedykowane mu wsparcie.

Informacja do szkoły

Jak co roku poinformujemy szkołę oraz klub Państwa dziecka o ogromnym wyróżnieniu jakie je spotkało. Do wszystkich tych, którzy przyjmą powołanie, na początku październik zostanie wysłany e-mail z formularzem, zbierającym dane szkoły oraz klubu.

8 lokalizacji
w całej Polsce

Przygotowaliśmy dla Was 8 dogodnych, dokładnie wyselekcjonowanych lokalizacji obozów letnich Polish Soccer Skills.

Wszystkie ośrodki są o podobnym standardzie - w pokojach znajdują się łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, a w hotelach jest dostęp do internetu.

Będziemy trenować na pełnowymiarowych boiskach, w razie obfitych opadów deszczu będziemy korzystać z hal sportowych, w każdej lokalizacji będziemy korzystać z basenów i sal konferencyjnych.

  • Wałcz
  • Jarocin
  • Spała
  • Kleszczów
  • Wałbrzych
  • Zakopane
  • Mrągowo
  • Biała Podlaska

Daj szansę wygrać Twojemu dziecku

Indywidualny trening techniki piłkarskiej w grupie 1 trener - 4 zawodników, gry z zagranicznymi trenerami z najlepszych lig europejskich, trening motoryczny, trening taktyczny, trening mentalny z psychologiem sportu, zajęcia z fizjoterapeutą, nauka języka hiszpańskiego, testy umiejętności, opis indywidualnego profilu zawodnika, stroje piłkarskie marki adidas, a dla najlepszych powołania do Reprezentacji PSS i zagraniczne sparingi z najlepszymi europejskimi drużynami. Obozy przeznaczone są dla dziewczynek i chłopców w wieku 7-19 lat, niezależnie od przynależności klubowej, zajmowanej pozycji i poziomu umiejętności. Do tej pory w obozach Polish Soccer Skills wzięło udział ponad 50.000 dziewczynek i chłopców.

Sukcesy naszych zawodników

Poznaj piłkarskie losy Zwycięzców testów Polish Soccer Skills.

Masz jakieś pytania?

Nie bój się zadawać pytań. Napisz do nas, a z chęcią odpowiemy na wszystkie zadane przez Ciebie pytania.